جلسه معارفه و توجیهی دانشجو معلمان ورودی جدید روز سه شنبه مورخ 1396/07/11  با حضور ریاست امور پردیس های استان جناب آقای دکتر یوسفی، نماینده نهاد رهبری در دانشگاه حاج آقای شعبانی، معاونت مالی، معاونت آموزشی و پژوهشی، سرپرستان شبانه روزی،  مشاور، کارشناسان فرهنگی، فناوری، مالی و امور دانشجویی برگزار گردید.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در ابتدا ریاست محترم امور پردیس های استان جناب آقای دکتر یوسفی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش و خیر مقدم به دانشجو معلمان جدیدالورود به ایراد سخنرانی راجع به اهمیت شغل معلمی پرداختند و اینکه پیشرفت و توسعه هر کشوری بر مبنای علم و دانش و اخلاق است که معلم تعلیم دهنده آن است؛ همچنین ایشان نکاتی راجع به قوانین آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی برای دانشجو معلمان شرح دادند.

سپس نماینده نهاد رهبری حاج آقای شعبانی ضمن معرفی نهاد رهبری و فعالیت های آن در دانشگاه، احکام نماز دانشجو معلمان جدیدالورود را بیان کردند.

در ادامه هریک از معاونین و کارشنانسان محترم قوانین و مقررات مهم در حوزه های مختلف که هر دانشجومعلمی نیاز به دانستن و رعایت آن دارد را ارائه نمودند.

و در آخر برنامه دانشجو معلمان با حضور در امامزاده حسین (ع) و گلزار شهدای شهر قزوین با شهدا تجدید میثاق کردند.


برگزاری مراسم معارفه دانشجومعلمان ورودی 96 2